poa.li

Obávám se vlastních slabostí… teď. V budoucnu jejich možných důsledků..

Doplňuji:
Tohle jsem omylem napsal jao otázku. Ve skutečnosti je to odpověď na předchozí dotaz EVILA

Odpovědi
anonym

každý z nás máme nějakou slabost,i já se své slabosti bojím v tom směru že bude zneužita,ale bohužel tak to na světě chodí a můžeme jen doufat ve slušnost ostatních nakolik budou nezákeřní a nezneužijí toho čemu my říkáme chyba či slabost,kdyby jsme tyto slabosti neměli,už by možná nebyl žádný rozdíl mezi lidmi a zvířaty

Terryle

:o) přesně tohle je důvod, proč si myslím, že by každej měl mít možnost SVOU otázku libovolně upravovat, mazat nebo přesouvat…

Jinak si myslím, že v tom nejsi sám. Svých slabostí se bojí snad každej… taky z některejch mám zatracenej strach. Je potřeba určit ty nejnebezpečnější a jít na to preventivně – vyhýbat se situacím, které by je mohly aktivovat…