ceener

Obal na oblek

Dobrý den, nevíte kde by se dal sehnat levný obal na oblek? Nejlépe kamenný obchod. Děkuji

Odpovědi
Dochy

nevím, jestli je tam mají pořád, ale kupovali jsme v IKEA. (krátký a dlouhý obal v setu, výběr bílý/černý)
Samozřejmě se vyplatí jen v případě, že máte nějakou poblíž…

marci1

Zkus se podívat, jestli některý obchod není poblíž Tvého bydliště. Ceny již od 30,00 Kč : http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=obal+na+o­blek&min=&max=&gty=new&o­=3

Faldonka

Dobrý den, na stránce obalove-materialy.cz mají obal na oblek asi za 60 Kč. Kupovali jsme jich domů více, pro případ, že by se poničily, ale stále manžel na cesty používá jeden a zatím se neponičil.