slava

Ob.úřad oddělil část pozemku, aniž by k jednání přizval majitele,a dal zhotovit GP.Na KÚ tvrdí,že je to platné.Ano?

Důchodce má pozemek bez geometrického plánu,OÚ pozval geodeta,oddělil část pozemku geometrickým plánem bez jednání s majitelem. GP je veden na kastr.jako závazný. co s tím?

Nejlepší odpověď
anonym

Třeba majitele vyvlastnili a jeho pozemky povede přistávací dráha ufounů !
Nemají právo bez souhlasu majitele,viz výše,oddělit pozemek.

slava

Hezká odpověď – nemají právo -, ale co s tím? Má se stařeček soudit?

anonym

I tato možnost tu je,soudit se,ale nebál bych se obrátit na vyšší instanci než je KÚ a věc přešetřit.