pekynka

o na sebe na zahradní oslavu narozenin? Raut, živá hudba.

Nejlepší odpověď
ReHu

Záleží o jakou společnost se jedná. A také o jakou věk.kategorii?
Možná bych volila nějaké koktejlky. Nebo jednoduché letní šaty?
Také si můžeš vzít něco na odpoledne a na večer se převléci do něčeho jiného. Dle situace.

Další odpovědi
BENYTA

Vždy mě fascinovaly kreace při těchto příležitostech,v mém oblíbeném seriálu – Sex ve městě.
Nejpohodlnější způsob by byl,jak píše ReHu, ty letní šaty přes den,a pak,pro méně komplikací,bys je mohla na večer doplnit nějakým sáčkem nebo bolerkem,hned je z toho polovečerní úbor.
Hlavně přeju dobrou zábavu!

bubukaa

něco v čem ti nebude teplo ani zima a něco v čem nebudeš jak ryba na suchu aby jsi je mohla trochu rosšoupnou a chovat se nermálně né stát jak tvrdý ý protože když se pohneš není ti příjemně a všechno tě tlačí takže mislím že letní šatky k vodě a žabky nebo pantofle budou ideální pokud jsi spíše sportovní typ tak tehké tílko s nápisem a šortky