fake

O kom si myslíte že povede U.S.A. lépe Trump nebo Clintonová?

Odpovědi
zjentek

Ani jeden

dubraro

Trump

Metodou menšího zla…

xxx3

Clintonová

ale je to mezi slepými jednooká královnou.

Drap

Někdo jiný

Někdo jiný je nesmysl. Zvítězí jeden z nich Obě dvě varianty jsou špatné. Netroufám si odhadnout, co budou obyvatelé USA považovat za menší zlo. Teď už ani tak nejde o kvalitu či nekvalitu kandidátů, ale o tom, komu se podaří udělat přijatelnější kampaň.

Cenobita

Trump

No je to exemplární krize USA, když se vybírá ze dvou kandidátů a oba jsou už předem špatní, to nás tedy také čeká špatná budoucnost. Protože jeden z nich může být ten kdo stiskne pomyslné červené tlačítko Armagedonu.

Nuk nuk

Ani jeden

On má každý z nich něco, co jim nahrává. Horší je, že oba mají mnohem více negativních vlastností, než těch dobrých. Volit mezi nimi je volba menšího zla, přesněji řečeno vlastního názoru na to, kdo z nich to menší zlo představuje.

mosoj

Je mi to jedno

Je mně to jedno, ale zkázu světu přinese dříve žena.

anonym

Trump

Rozhodně na 100% Trump. Je to inteligentní člověk, a pokud to, co říká, myslí vážně, tak to povede Ameriku a možná i celý svět lépe.

turbo085

Clintonová

Kody

Trump