Pokročilý

O kolik vlaky jezdí pozdě?

Vlaky se spoždují mně zajíma okolik dlouho jestli par minut nebo hodin a nebo dnů. Předem dík za odpověd.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak kdy a jak kde. U nas v CR jezdi vetsinou na cas a kdyz, tak maji zpozdeni jen par minut, naprosto vyjimecne se to protahne na hodinu (ci vic, ale to uz jsou mimoradne okolnosti a vetsinou jen u mezinarodnich vlaku; pokud jsou dlouho nedostupne, jsou navic nahrazeny alternativne). Rozpis vsech zpozdeni, ktere se prave ted v cele CR konaji, si muzete precist zde: http://kam.mff.cuni.cz/…

Ale vzpominam si, ze nam profesor ze zemepisu kdysi rikal, ze v jedne zemi (.. netusim uz ve ktere, klidne mi nekdo osvezte prosim pamet ..) je naprosto bezne zpozdeni nekolika hodin a kdyz dorazi vlak vcas, je to skoro zazrak. Naproti tomu v Japonsku (? opet si nejsem jist), kdyz ma nahodou vlak zpozdeni byt i jen petiminutove, vyplaci drahy lidem odskodne. No, tolik k vyletu do cizich zemi, rikal jsem si, ze se to sem jako zajimavost hodi.

Další odpovědi:

Pokročilý

dneska se hodně staví nové koridory, takže zpoždění je časté..já např.jezdí tak 3x týdně ve stejnou dobu a vlak má pokaždé zpoždění 10-30minut ale přijít později se bojím..co jak ho projednou mít nebude ? :o) a v zimě, když byly vánice tak jsem trčela na nádraží a vlaky měli až 8hodin zpoždění a některé zrušili úplně :( jinak ČD je Čekej Dlouho :D

Zlatý

Občas se zpozdí, ale vydělat se na tom nedá !

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.