LEONEK

O kolik si má člověk říct,když se jedná o terénní úpravy po výkopových prací?Mám na mysli za metr,nebo bych se zeptal

jinak-terén,který je potřeba upravyt má 500metů,o kolik korun bych ci měl říct? Jedná se o terénní úpravy po výkopových prací děkuji L.
Doplňuji:
ještě bych se zeptal takto-je možné si říct za běžný metr 10kč za jednoho člověka? Je tam spousty velikých kamenů,co bagr nenaházel zpět do díry a navíc je to v nemocnici takže ten terén by měl být co nejlíp upraven..

Odpovědi
venkovan

10,– Kč stejně jako 1,– Kč a stejně jako 100,– Kč. Záleží na množství přemís´tovaného materiálu a způobu konečné úprqavy terénu. Takže bu´d odhad kolik času bude potřeba + malou rezervu pro nepředpokládané problémy a nebo sehnat ceník prací (katalogk směrných cen ve stavebnictví – Zemní práce)

Drap

Otázkou je, kolik je tam práce. Po shlédnutí si odhadni , kolik to dá práce a vynásob svou hodinovou sazbou, a máš cifru o které můžeš jednat