O kolik % se zdražily mé léky?

Před třemi měsíci mi byly předepsány lékařem léky, na které jsem v lékárně nic nedoplácel. Tedy 0 Kč a nyní jsem za stejné léky doplácel 189 Kč. Kolik to dělá % ?

Nejlepší odpověď
gecco

Obávám se, že to procenty vůbec nelze vyjádřit…
😉
Nula násobená libovolným koeficientem je furt 0.

Další odpovědi
mosoj

Na zdravotní péči by si měl člověk přiměřeně !!!! vždy doplácet.

Mapel

Není tu cena léků s doplatkem 0 Kč a s doplatkem 189 Kč. Takže na zdražení léků nelze odpovědět.
Pak je tu možnost o kolik procent se zvednul doplatek. Jelikož byl dříve 0 Kč, nevyjadřujeme ho v procentech, ale v absolutní hodnotě. Takže zdražení dělá 189 Kč.

zjentek

189% vod nuly

zelí

Já bych řekl, že se zdražily nekonečněkrát nebo o nekonečno %.