Musuko

O kolik cm porostou vlasy za rok?

Je to rozdílné nebo v nějakém rozmezí stejné?

Nejlepší odpověď
Valky

To je u každého jiné… Mě třeba vlasy skoro nerostou – opravdu! :( A kamarádka se ostříhá po ramena a za dva měsíce má vlasy nejméně do půli zad… Takže je to dost individuální!

Další odpovědi
tom004

Tady je to lépe.

Zdroj: http://kosmeti­ka.doktorka.cz/rychlost-rustu-vlasu/

Džuls

Práve dnes som si farbila vlasy a na krabičke bolo napísané, že vlasy v priemere narastú o ten 1 cm mesačne. Čiže to máme 12 cm za rok. Mne však vlasy rastú omnoho rýchlejšie. Eštš minulý rok som mala vlasy tesne po plecia, dnes sú už dlhšie ako po lakte. Osobne si myslím, že je to naozaj individuálne. Tiež kvalita a rast vlasov závisí aj od toho, ako sa one staráš a dôležitá je aj strava.