O jakých mých práv je řeč ?! http://img.na­dapenny.com/t20/120­46/nadap120123367­930231.jpg

Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/120­46/nadap120123367­930231.jpg

Nejlepší odpověď
Andělé

Jéžiši,co to zase kdo vymyslel? Nebyl to hlavní šéf?,ten zbožnuje celým svým srdcem právní systém..:-D

Další odpovědi
Drap

Moc jsi těch práv neměl a ještě omezení, ty asi taky někoho pořádně štveš

anonym

nerozumím,nechápu.

hanulka11

tak to vidím prvně

terry

No tady to asi nezjistíš. Ptej se ne vyšších, příslušných místech.
Budu ráda, když nám sdělíš výsledek. Docela mě zajímá, proč se ty práva mění.
Tys něco provedl? Někoho jsi naštval?

briketka10

říkám to pořád, od rána tady někdo dělá čáry máry fuk..
ať se se mnou nikdo nehádá..
Hanulka11 to taky povídala, tak co to je ??

otázka od Jendahuna pak od Benyty ??

IK

Předpokládám, že jsi chtěl doplnit otázku kterou mezi tím někdo začal přesouvat z původní kategorie kultura do kategorie ankety a zábava. Tak ses dostal v hierarchii práv pod něj a ztratil právo na dokončení doplnění otázky, aneb čistě technická předprogramovaná posloupnost akcí.

anonym

Nejen pro IK. Má otázka ještě nebyla zveřejněna a tak nemohla být v tu chvíli přesouvána!

Andělé

Nebyl tu zas náš čáryfuk? Ten upravuje všechno,vždy a všude,ale sebe né a né upravit. Nechtěl by se už takhle někam vypravit?…:-D