Kelt

O jakou zkoušku se jednalo v tomto filmu?

Ve filmu Cesta do hlubin študákovi duše vystupuje profesor Matulka ,který učí ,ale protože nemá státní zkoušku, nemá vyšší plat. Bojí se jít ke zkoušce,nakonec zkoušku pomocí kolegů a studentů úspěšně udělá. Vynikající Jindřich Plachta. Ale jaká to byla zkouška, pokud by se to odehrávalo dneska? Získal by titul bakalář nebo co? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Je to jenom film. Ten nemusí nutně zcela věrně kopírovat realitu.

Další odpovědi
arygnoc

na kinoboxe ( → http://www.ki­nobox.cz/film/5025-cesta-do-hlubin-studakovy-duse ) tvrdia, že sa jednalo o štátnicu.

😉