MonkeyKing

O jaké velikosti má být fotka v pasu?

Prosím v pixelech

Nejlepší odpověď
gecco

Otázka je poněkud nesmyslná – minimální velikost fotky je 3,5×4,5 cm, optimální 5×5 cm…
Pixely si dopočítej podle toho, v jakém rozlišení si takovou fotku budeš chtít vytisknout…
Ale – dneska se průkazy totožnosti obvykle vydávají s tzv. biometrickými údaji – kdy si tě přímo při podání žádosti na úředě i vyfotěj…
😉

Další odpovědi
Lamalam

3,5 × 4,5 cm. Údaj o pixelech je irelevantní, záleží na tom, jaké DPI požaduješ pro tisk.