tomo200169

O jaké poranění loketního kloubu se jedná?

Dobrý den,
dnes jsem byla na volejbalovém turnaji a sklouzla jsem rybičku pro míč. Naneštěstí pro něj spadla ještě jedna holka a zalehla mi ruku. Něco se mi porouchalo v lokti a nemůžu ho natahnou nebo skrčit jako na druhé ruce. Bolí mě to, ale ne na pohmat. Netušíte, co by to mohlo být?
PS: Odpovědi typu „Jdi k doktorovi!“ si, prosím, nechte. Je neděle a nechci lítat po doktorech. :) Děkuji a hezký zbytek víkendu.

Nejlepší odpověď
gecco

Jdi k doktorovi – zejtra…
😉
Prozatím si drž loket v teple a zbytečně ruku nenamáhej – diagnózu ti ale přes net´ nikdo neudělá (může jít o zhmoždění, zlomeninu…).
😉

Další odpovědi
ReHu

Když nechceš lítat po doktorech, tak se neptej.
Ani dobrý doktor ti neřekne diagnózu na internet.portálu.

Mc Merkurion

bylo by dobrý poslat rentgen,takhle ti to tady nikdo neřekne > málo informací > porouchat se mohlo cokoli…

isteron

Rontgen na chirurgickej pohotovosti pracuje nepretržite, aj CT.

turbo085

Tak to vím úplně přesně. Podle toho, co jsi napsala, se domnívám, že máš něco s loktem ;):)