FOG

O co zde jde?

Snim,ze snim s nim sni M?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem tuto zdánlivě nesmyslnou otázku u videa, které souvisí s fotbalem a chybou jednoho hráče. Podobně u Renčovy nehody – co s ním udělat …
Takže bych slova chápala jako opakování zájmena on – s ním, s ním … je to špatné, postesknutí.

Další odpovědi
anonym

??????? Fogu , kolik jsi toho vcera vypil ? 🙂 -iv-

fablen

představuješ si se zavřenýma očima, že jíš s ním a taky s ní maso, hodně masa?

4× snim a Tys z toho utvořil větu a přidal „ze“