O co šlo v pořadu volejte řediteli na Nově? Proč už pořad nadále nevysílají?

Tam se bonzovalo, když se divákům něco nelíbilo? :P

Nejlepší odpověď
dubraro

V podstatě to bylo selfpromotion pana ředitele.

Další odpovědi
Klaproth

O co přesně šlo, nevím. Proč to už nevysílají, by ti řekli v televizi, zřejmě nízká sledovanost.

lahny > máš recht, Železný byl s modrýma ptákama jedna ruka, slušnej člověk by se od něj držel dál – http://img.aha­online.cz/img/18/new_ar­ticle/1437242-img.jpg

anonym

Diváci tam volali (posílali dopisy, tenkrát ještě nebyly počítače tak rozšířené) a chtěli vědět něco o pořadech a o vysílání.A Že­lezný (ředitel Novy) se rád předváděl a odpovídal (i třeba vyhýbavě).
Jenže tento ředitel ZADLUŽIL náš stát deseti miliardama (tolik byla pokuta..prohraná arbitráž.. za to, že podrazil američany, kteří vrazili investice do Novy).A zaplatili jsme to MY VŠICHNI z našich daní..o tyto peníze máme větší státní dluh, ale to už nám modří ptáci neřeknou.
A tenkrát to ještě Železný obhajoval, že to moc není, to je jen 1000 Kč na každého občana a z toho nemusíme mít strach.

xxx3

je to přesně jak píše dubraro. Pořad u nás už nevysílají, ale inspirovali se v Rusku. Putin jednou ročně sedí ve studiu (volejte prezidentovi) a odpovídá na telefonické dotazy diváků. Obsah i forma je v podstatě totéž.

Cenobita

Byla to výborná reklama na TV Novu a na samotného ředitele Železného, má tak provařený ksicht, že se z něj stal i europoslanec:

V roce 2004 kandidoval za hnutí NEZÁVISLÍ do Evropského parlamentu. Hnutí získalo překvapivě 2 křesla, a Železný se tak stal europoslancem.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Vladim%C3%A­Dr_%C5%BDelez­n%C3%BD

Nevysílá se, protože tento způsob reklamy a sebeprezentace je pro současné ředitele nepřijatelný nebo nežádoucí.

Arne1

Nebyla to žádná kopie pořadu z Ruska, západní televize měly takové programy mneho let (i desítky, například rakouský Postfach 7000) přes Novou. V programu by se mělo odpovídat na otázky diváků k programu. Jenže většině tv společností se nechce na otázky které nebývají někdy zrovna pochvalné, odpovídat. Takže tyto programy se moc nevysílají (ale jsou i výjimky). Dnes se mnohem více používá kontakt na vysílací společnosti přes Internet – emailem, přes web, přes KsichtoKnihu (FaceBook). Je zajímavé, že podle mých zkušeností zahraniční TV většinou odpoví velmi rychle, u nás je to spíše výjimka.

anonym

Klaproth
V roce 1992 se zapojil do příprav projektu soukromé televizní stanice. Společnost CET21 spolu s americkým investorem Central European Media Enterprises (CME) se zúčastnila výběrového řízení na licenci pro privatizaci televizního vysílání v České republice. Licenci se podařilo získat a Vladimír Železný se stal generálním ředitelem TV Nova. Jeho základní plat činil 88.000 korun, s dalšími bonusy mohl dosáhnout měsíčního hrubého příjmu až 154.000 korun. Daleko větší příjmy mu však později zajistilo vlastnictví 2 procent kapitálu TV Nova.
Je to celkem dlouhý článek, dávám sem pouze výňatek…
…Železný vzal licenci, spojil se s mladými finančníky z MEF a rozjel „novou“ Novu. S politickou podporou Miloše Zemana a Václava Klause nakonec vyhrál divoký souboj s Američany, při němž odstřihl CME od vysílání a sám převzal její frekvence. Téhož roku prodloužili poslanci ČSSD, ODS a KSČM televizi Nova vysílací licenci až do roku 2017. Následoval táhlý soudní spor a tři arbitrážní řízení. První z nich vedla CME proti Železnému a vyhrála: šéf Novy podle arbitra porušil smlouvu, která mu zakazovala konkurovat zájmům CME. Odškodné bylo vyčísleno na miliardu korun, kterou Železný dodnes nezaplatil. Zbylé dvě arbitráže vedli Američané proti českému státu a jejich důsledek dnes pociťuje každý občan České republiky.

Celý článek je zde http://www.fi­nancnici.cz/vla­dimir-zelezny