O co šlo v TV pořadu Peříčko, či jaký byl jeho cíl?

Nejlepší odpověď
annas

Vysílala jej stanice Nova.
„PEŘÍČKO: Pořad O LÁSCE A MILOVÁNÍ, o ,,tom jednom“ stejném a přece pokaždé jiném – O SEXU A O RADOSTI z něj.

První erotický pořad v Čechách, který běžel pravidelně, nejdříve se vysílal jednou měsíčně, později jednou týdně. Pořad byl složen z pestré mozaiky reportáží o sexu, byli do něj zváni hosté z řad herců (např. Zora Jandová, Jana Švandová atd.) a jiných zajímavých osobností, kteří příspívali svým vyprávěním o sexu k dobré náladě a erotické atmosféře ve studiu, pořad byl natáčen v menším studiu, což mu dodávalo pocit intimity a příjemné erotické atmosféry – podrobnější popis Peříčka, jak vypadalo jeho vysílání v jednotlivých obdobích, se dozvíte z následujícího přehledu:

Pořad od jeho vzniku postupně uvádělo několik půvabných žen – moderátorky: Sára Saudková, Jana Štefánková, Soňa Polónyiová, Zuzana Pavličová, Zuzana Belohorcová.

Pořad Peříčko vysílala TV NOVA a přinášel erotické šimrání do českých ložnic v letech 1997 – 2004.
Průměrná sledovanost Peříčka za dobu existence pořadu: 621 000 diváků

Proč pořad zanikl? S nárůstem nahoty na obrazovkách, zaváděním pornokanálů a snadno dostupné erotiky ve všech podobách, přestal být údajně pořad divácky atraktivní – o pravých příčinách lze jen spekulovat, nicméně je faktem, že za dobu existence pořadu byly probrány snad všechny aspekty sexu – o to víc je třeba poděkovat TV Nova i pětici půvabných a milých moderátorek za to, že pořad působil jako příjemné erotické šimrání Peříčkem."
http://www.fdb­.cz/film/peric­ko/66392

Další odpovědi
Drap

Rádoby erotický a zábavný pořad.