zjentek

O co pro Vás cenného jste kdy v životě přišli?

Ale vynechme rodiče, ostatní osoby a zvířata a hmyz, ať to tady není na moc GB.

Nejlepší odpověď
Hans51

Během rybolovu jsem ztratil náramek, který jsem dostal od babičky, která již zemřela, za maturitu. Byl pro mě velice cenný.

Další odpovědi
redy

Ztratila jsem pár věcí, kterých mi bylo líto. Naštěstí věci se daj koupit.
Věci, který maj pro mě nějakej citovej význam, nenosím jen tak. Pokud ano, tak jsem moc opatrná.
Zatím jsem neztratila nic, abych se hroutila 🙂

palmal

Zapomněl jsem před 20ti lety na autobusové zastávce tašku plnou gramofonových desek. Na následující zastávce jsem vystoupil a spěchal zpět, ale už tam nebyla.

marci1

Málem jsem přišla o stříbrnou náušnici. Přišla jsem od lékaře a všimla jsem si, že mám na uchu jen jednu. Za chvíli zazvonil u dveří pacient, který čekal se mnou v čekárně u lékaře. Přinesl mi mou náušnici s tím, že ji našel a všiml si, že mám v uchu jen jednu. 🙂

Kepler

Možná mi nebudete věřit, ale byl jsem okraden o:

  • vybavení bytu v ceně 80 000 (ukradeno nedokázaným podvodem)
  • auto v hodnotě 60 000 (ukradeno)
  • nevrácenou půjčku 20 000

Ze své blbosti jsem ještě přišel o půl mega při dělení majetku po rozvodu. Už je to pryč, zůstal jen zlý sen a teď už jsem v poho.

anonym

Zrovna před malou chvíli jsem přišel o několik bodů za smazanou otázku adminem. Odpovědi na ni si cením více než admina.

quentos

Jeden cigoš si v autobuse počkal, až usnu, a šloh mi pakl cédéček (originálek) :{/>
lahny: jaká „poctivost“, copak žena, která už není panna, není poctivá?

Mc Merkurion

… o iluze > v mládí jsem chtěl bejt už dospělej,a teď zjišťuju,že to byla pěkná blbost …

Dismas

O účet jjj123456789, kde jsem už byl bronzový.

briketka10

O mé rodiče. přátele, kteří zemřeli kvůli autonehodě,
mých ex přátel, kterých si i přesto vážím a s jedním
stále komunikuji.
Malichernosti, jako zkratovaný NTB a TV s videem
po velké bouřce mi nic neříkají a nenahradí tu ztrátu.

zjentku : Tak se nezlob – ty rodiče jsem napsala
nečetla jsem pořádně doplnění Tvé otázky. Promiň.

Nejdůležitější je přece zdraví :))

anonym

Divím se, že ještě neodpověděla žádná žena, že přišla o to nejcennější a to je poctivost.
Sám jsem přišel o iluze o fungovánī kapitalismu, kde jsem si představoval, že čím lépe bude člověk pracovat, tím bude mít větší výplatu.Ale zjistil jsem, že je to přesně tak jak nás učili ve škole…VYKOŘISŤOVÃNĪ ČLOVĚKA ČLOVĚKEM.
Podnikatel ( kapitalista) nikdy nepřidá za kvalitní práci, protože tím by se mu výrobek prodražil ( takto mně to bylo vždy vysvětlováno)­.Raději si koupí ze zisku lepší auto, protože to může odepsat z daní.

schisandra

O iluze…velká ztráta, zvláště, když se to týká osoby nejbližší. A on přišel o důvěru, ale asi ho to moc nežere, je nad věcí. Loď se potápí, ale na palubě se prostě tančí furt.

zjentek

marci1– A? Jenom kafe?

briketka10

redy, redy pro Tebe už taky nemám paleček jo to jsou ta pravidla.

redy

Mám to taky tak briketko, co už naděláme 🙂

briketka10

barbakane

Mě to třeba mrzí, já jsem starší a tak jsem si to si to
první rande taky představovala úplně jinak, než, jak
dopadlo " kluk " mě přiopil, abych byla povolná a bylo
to hned aniž bych si všimla, že něco bylo víš. A tak se
to dělá, když jsou ti starší " kluci " zkušenější !!

anonym

Lahny, copak se dnes považuje jako nejcennější u žen panenství? Kde žiješ?!

anonym

Já vím, že ne, ale určitě jsou tady starší ročníky, které třeba mrzí, že věneček daly někomu kdo si to nezasloužil.

zjentek

Správně,věneček je dneska úplně odlišnej otvor.

briketka10

barbakane a marci1 pro Vás už nemám palečky
to pravidlo se mi začíná čím dál víc protivit :((

briketka10

Jé já ty rodiče napsala promiň.

zjentek

tonic, briketko ;)