DusanOrlik

O co může jít? Může to být pouhá vyčerpanost?

Zdravím, v poslednich 2–3 tydnech na sobe pozoruju velkou vycerpanost a unavu.Casto se citim velice slaby,a unaveny.Jak ve skole tak v praci (praxe).Vstavam v dobe praxe 5:30 , jak je skola o hodinu pozdeji.Nespor­tuju.Delam obycejne veci,jako driv,klasika sledovani tv,uceni,nakup pro domacnost,domaci opravy apod. Casto si rikam jestli semnou neco neni,je mi i obcas na zvraceni a mota ss mi hlava,k doktorovi me to moc netahne.Nikdy drive,jsem to takhle nemel.Muze to byt nezvyk po prazdninach,ale pokud ano,tak proc uz to trva mesic v kuse? Prosim o odpoved

Odpovědi
isteron

Rozhodne treba ísť k lekárovi a ti nielen k jednému. Internista, EEG, tlak, rozbor krvi. Neurológia, USG, roentgen, nefrológia, uroógia, atď. Ja týchto odborníkov navštevujem už najmenej 30. rok a šťastne som sa dožil penzie.

ivzez

Také doporučím návštěvu lékaře.
A „ke klasice“ by bylo dobré přibrat
nějaký pohyb – rekreační sport,
procházky, plavání, …