ponovotny

o co jde ve zprávách ze Sýrie

Je docela zřejmé, že by Asadova armáda použitím chemických zbraní akorát dala západním armádám důvod k intervenci a proto je krajně nepravděpodobné, že by se k něčemu takovému uchýlila. Proč nás tu bombardují takovými zprávami?

Odpovědi
MK44

Sýrií protéká co? Eufrat! V jeho povodí se těží co? Ropa! Přes Sýrii vede z Iráku ke Středozemnímu moři co? Ropovody! Ropu je třeba co? Mít pod kontrolou! …
Ne, že by Asadova mafie měla něco společného s demokracií, ale to je co? Druhořadá otázka! …:-(