Michal Kole

O co by jste poprosili Pamelu Denise Anderson, kdyby jste měli možnost s ní týden žít u ní doma ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Aby splaskla.

Další odpovědi
Drap

Poprosil bych ji o to, abych nemusel být týden u ní doma, ale u sebe doma. Zde mi to připadá lepší a taky jsem zvyklý

quentos

Aby mi zapískala na silikony.

Děda Louda

Ať si nechá zajít chuť.

anonym

Cca 5. den, bych ji asi požádal, aby snížila své nároky ze 3× denně, neboť by mi tou dobou asi už nejen docházely síly, ale hlavně by tím už spolehlivě zabila libido, když z něj udělala vynucovanou otročinu.

Reakci odvozuji od osobní zkušenosti za mlada, kdy jsem ve svých eskapádách narazil zcela nečekaně a nepřipraven, na jistou nymfomynku (jinak protagonistku „Krásy bez závoje“) a poprvé v životě se mi stal děsivý úkaz, kdy se z lovce stala štvaná zvěř. Na druhé straně jsem díky tomu byl nadosmrti vyléčen z podobných zvědavostí a iluzí, že by to mohl být ideál.
http://cs.wiki­pedia.org
P.S. Naopak výhoda „hřiště soupeře“ by mi nevadila, převážně operuji u „protivníka“, lze na tom vytěžit i jisté výhody.

Zdroj: Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/S yndrom_PSAS

anonym

aby mne naučila plavat

anonym

Aby něco dobrého uvařila a po zbytek dne mi nelezla na oči.