Prochellie

O čem ženy lžou?

Připravujeme jeden projekt- video .. potřebovala bych vaší pomoc. O čem si myslíte, že ženy nejvíce lžou?

Nejlepší odpověď
zzzzz

O tom kolik váží, kolik mají let 🙂

Další odpovědi
bolak

Určitě o spoustě věcech, ale narozdíl od mužů lžou ženy i o věcech, o kterých lhát nemusí. Třeba když jde chlap do hospody, je nasranej a kámoši se ho zeptaj „co život“, tak jim normálně narovinu řekne „je to napiču“, ale když se na to samý zeptají své kamarádky ženy, tak se nepřirozeně usměje a odpoví „ale jó..“.

marci1

Když si něco koupí na sebe, tak to vždy stojí o hodně méně a byla to akce. 🙂

NikkiHeat

O tom, že davají přednost lásce před penězi.

zjentek

ženy mají vždycky pravdu a hlupák a vlastně chudák ten, kdo se té „pravdě“ postaví :o

led

Ženy lžou?
Co je to lhát?
Ne, to jen mnoha slovy řeknou svou pravdu, myšlenku, která na své cestě jazykovými zatáčkami, vodopády slov, emocí, přes peřeje myšlenek, nabíráním přítoků, mnohokrát změní svůj tvar i barvu až zmohutní ve veletok slov, než se dostane k ústí, kde se rozdrobí v množství malých kanálů, které těžko sledovat, až se člověk – pozorovatel – posluchač, může domnívat v opak a ztrácet přehled.
Je toto lež?
nebo jen ztráta nitě myšlenky?
Záleží jen na úhlu pohledu, jak vnímáte, jak hodnotíte…

Kelt

Já bych to tak nenazval, že ženy lžou, i když neříkají pravdu. Určitě je o tom někde více informací, např. na stránkách pro ženy. Tam je asi 10 témat, které se toho přímo týkají. Například když si žena najde milence a nějak jí nevyjde sex, tak se nepřizná ani kamarádce, ale řekne, že to bylo perfektní. Tedy v situaci, kdy chce vypadat.

Reezo

Dnešní ženy jsou spíše manipulativního charakteru.
Vadí mi, že lžou i když nemusí.
Vadí mi, že většina žen si vytváří na obličeji optické iluze, které matou chlapy.

Nakonec Eva stáhla Adama do příkopu, protože se nechala zlákat od hada.
Bůh potrestal Evu a ženy, že musí platit krví. Eva to ale ukecala na měsíční splátky.

marketa54321

O orgasmu 😉

arygnoc

tak to je úplne špatne.
ženy neklamú.
len my chlapi nechápeme, čo hovoria.

;)