fcoop

O čem svědčí existence „instituce“ – Sex po telefonu?

Trochu moc intimní? V dobách,kdy mašírují městem průvody gayů?
Nemyslím.Tedy – mohlo by TO fungovat prospěšně? Něco jako tlakový ventil u papiňáku?

Nejlepší odpověď
kosaaaak

Dostal jsem nedávno e-mailem takové video, v hlavní roli tam byl taky telefon, a myslím že tenhle způsob, jak se potěšit prostřednictvím telefonu, který tu uvádíš ty, je poněkud hygieničtější a méně invazivní.

Další odpovědi
baghira

Svědčí to o jediném – že existuje poptávka, která je v souladu s tržními mechanizmy uspokojovaná. Nic víc, nic míň.

led

Je to obyčajný obchod. Chcete ilúzie, zaplatíte si.
PS.
Podľa rozprávania niektorých „telefonistiek“ buďte rád, že ich nevidíte.

anonym

o tom, že lidi jsou prostě nadržení a při tom úchyláci, takže nechcou vidět partnera či neamjí čas ho vidět

xtradesman

Některé odpovědi tady jsou vyloženě o sexlinkách, ale myslím že to je obecně = sex po telefonu je o tom, že dřív mohl být leda sex poštou viz. některé známé románky spisovatelů apod. To, že po sobě dva lidé touží a chtějí spolu mít něco fyzicky je úplně normální a o ničem to nevypovídá. Když jsou od sebe daleko, nemohou spolu být právě teď atd. tak dnes je tu telefon, potažmo internet, Skype… máme prostě tu výhodu oproti předkům… Sexlinky, to je o tom, že muži jsou geneticky polygamní, ale tohle jim dává šanci zůstat relativně věrní svým parnterkám třeba z nějaké říkejme úcty, lásky, minimalizaci následků… je to nadstavba masturbace… když někomu moc nestojí, když se nemůže udělat, když se cítí moc starý na kontakt s opčným pohlavím, nebo moc nemocný, nebo je dokonce nevidomý…případně toho potřebuje moc....... tohle všechno je podle mě ok a zase to o ničem nevypovídá. Služba, která má své místo a plní svůj účel, a která taky dost možná není pro každého.