Lucka17

O čem se mam bavit s učitelkou?

Hrozně jsem si oblibila jednu ucitelku u nás ve škole, ale když s ní mám mluvit, tak ztuhnu a nevím co mám říct. Občas si s ní píšu na Facebooku, ale chtěla bych se s ní bavit i o něčem jiném než o škole. Nemůžu ji jen tak napsat „Dobrý den, jak se máte?“, to by bylo asi divné. Poraďte mi prosím o čem se s ní mám bavit.

Odpovědi
M_Petr_M

Zjisti si její zájmy, co kdy dělá atd. ALE POZOR NEBUĎ STALKER!!!! TO BY BYL TRESTNÝ ČIN!!!!

arachis

To je jednoduché. Podle věku a podle toho, jestli má i jiné žáky v přátelích. Zeptat tak všeobecně, jestli neviděla v poslední době film, co by stál za shlédnutí nebo knihu. Jestli má děti, přiměřeně se zeptat na ně a postupně zjistit její oblasti zájmu a bavit se pak o tom.