Adam com. S.

O čem se bavit z kamarádkou na FB (bydlíme od sebe daleko…)

Dobrý den, poslední dobou si už nemáme s kamarádkou co říct dřív jsme sisi kolikrát za den napsali i tisíc zpráv denňě.. Teť už píšeme jen takové stručné odpovědi mne už nenapadá dál o čem si psát jí je 14 mne 15. Pořídíte prosím? Děkuji

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Já bych si zkusil s kamarádkou psát o doučování češtiny.

Další odpovědi
anonym

Když nevíš,tak jí nic nepiš nebo se chceš snad nějak přemáhat?

midlajs

Nech to plynnout…pratelstvi neni jen od poctu odeslanych zprav.
Jsem asi stara, ja myslela, ze pratelstvi na dalku nelze provozovat…neni lepsi jit ven s nejakou z masa a kosti? A nesedet doma u pocitace/mo­bilu/tabletu?

(O_o)

Tak vyzkousej Snapchat! Pro zmenu si chvili posilejte ruzne fotky.

marci1

Pokud bych si neměla s někým co psát, tak bych si s ním nepsala. Proč si dělat násilí ? 🙂