O cem se bavit s klukem kdyz sme sami?

dekuju vam moc a pp

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

O společných zájmech...
Pokud žádné nemáte, pak o tom, co ´vidíte´ aktuálně okolo (přímo okolo, ve škole, ve společnosti, v médiích...) - tím najdete, případně, společné zájmy a ´body souzvuku´ (o tom se bavte dál) a nebo body ´nesouhlasu´ (o tom zezačátku mlčte - nepotřebujete se dožírat).
;-)
Než se - ´násilím´, snažit o něčem žvatlat, je lepší mlčet a třeba se jen ´ruku v ruce´ procházet - ideálně v dešti (na tom se pozná, zda jste z cukru a nebo do nepohody)...
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Záleží na tom, kolik vám je. Já jsem měl jisté období, kdy jsem s holkou o samotě moc času řečněním neztrácel. Teď už jsem zase ve věku, kdy si s ženskou docela rád pokecám skoro o čemkoliv.

Bronzový

Když jste spolu, tak můžete mluvit i mlčet. Každý má nějaké zájmy, rodinu, ideály - není problém. Občas je dobré sledovat názor toho druhého, aby jste se zbytečně nehádali kvůli blbosti - například barva vlasů nějaké zpěvačky a pod. Hudba, literatura, PC, přátelé, filmy - váš vztah, budoucnost, plány atd.

To je jasné, přece o fotbale, hokeji, muzice, filmech.....prostě o všem co mají kluci rádi :-).

O sexu :-D ..to se líbí a baví každého..až na výjimky..Co se týče staré a starší generace nevím :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.