Vašek123

O čem se bavit s holkou na rande?

Jdu s holkou ven, ale vůbec nevím o čem si s ní mám povídat… poradíte?

Odpovědi
quentos

Taková otázka už tu byla, používejte archiv. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=O+%C4%8Dem+se+ba­vit+s+holkou+na+%27%27ran­de%27%27%3F&ca­tegoryId=31

bolak

O ní, hlavně o ní.

Alfonz.SPO

Treba o skole, o praci, o koniccich, o Youtube, o Praze, o politice, o knihach, o lidech ktere spolecne znate. Naopak bych se zatim s ni nebavil o sexualnich zalibach, byvale milence a stavu penezenky. Tedy pokud nejde o financi poradkyni, kterou jsi poznal na zijemenezavazne.cz

Lamalam

Pokud se s ní nemáš o čem bavit, tak si s ní rande nesjednávej. K čemu by ti taková holka byla?

Mc Merkurion

… vo blbostech >>> kdyby to byly důležitý věci, tak bych si to do dnes pamatoval …