Daníík

O čem se bavit s holkou?? a prosíím nepište např Knihy atd. A o čem se bavit před jejíma kamarádkama?? de­kuju

Nejlepší odpověď
huxa

já se s nimi bavím o jezdění vlaků do tunelů, parkování letadel do hangárů, o tom, jak šneček musí do ulitky a o dalších věcech důležitých v životě ;)

Další odpovědi
anonym

nejlepší komunikace je snažit se rozvýjet věty, pozorně poslouchat co říkají a následně na to můžeš nějak navázat a rozvinout konverzaci. podle mě je důležité nedělat ze sebe něco co nejsme, protože se pak může ukázat, že to nebyla až taková pravda. je jedno jak ten člověk vypadá nebo jaké má postavení ve společnosti, furt to bude jen člověk.

jmhad

o tom co děláš,jaké máš záliby,jak sportuješ a pod.A můžeš i trochu přehánět

Michal Kole

Hlavně zjisti, jestli umí plavat a uplave 50m pod vodou a nedrží si nos a má zavřené oči a zda je čistotná (špindíru nepustí do bazénu).

venkovan

Nebav se moc o sobě. a potom poslouchej co holky povídají, občas něco doplň. No a když je potřeba, vymysli si nějaký závažný problém. Třeba jestli domeček na kuří noze Ježibaby v Mrazíkovi se okolo své osy otáčel na základě hydrauliky či elektřiny a nebo nějaké biotechnologie..

Deli

Když ne knihy, co film? Tím nic nezkazíš. A většina holek je vedle z koní a zvířátek… Hudební scéna je taky zajímá. Nebo prostě poslouchej, o čem povídají ony a přidej se.

led

Kedysi to bolo jednoduché stačila na to zbierka motýľov.
Dnes čo tak, porozprávať sa o FB a iných podobných stránkach ,pritom trochu „leštiť“ mobil na internetových stránkach (zamotaj do toho aj www.odpovedi.cz), píš a čítaj sms, prípadne pustiť mobil didžinu, pohodiť három, ukázať tenisky a zatancovať a hlavne, aby si pri tom bol „in and cool“

Skús pri tom sledovať aj reakcie nielen svojho dievčaťa ale aj jej kamarátok a rýchlo obmieňaj repertoár. Hlavne ich nepusti k slovu, lebo ťa odstavia.

quentos

… a proč ne knihy??