karolka<3

O čem psát?

Dobrý den, potřebuji napsat 6 stránek A5 v angličtině, ale absolutně nevím o čem. Může to být několik témat, klidně na každou stránku jedno. Jenže já nemám ponětí o čem psát. Moc prosím, poraďte. Za jakýkoli nápad budu nesmírně vděčná.

Nejlepší odpověď
Mapel

O svém koníčku.
O domácím mazlíčku
O práci svých rodičů.
O přírodě
Kde jsem strávila prázdniny
O kamarádce
O zdravé stravě
O činnosti kterou děláš nejraději
Co nemáš ráda
O zadání:
Dostala jsem úkol a teď nevím jaké téma. Ať se namáhám jak chci, tak na nic nemohu přijít. Mám však pomocníka – internet a stránky odpvědi.cz. Chodí tam mladí i staří a řeší různé otázky ze života. Nejvíce mě tam zaujalo........ jsou tam i.......
A tak jsem šla o radu i sem.
Tak se rozepiš o tomto webu.

Další odpovědi
VampGirl

Tak já bych hlavně psala o něčem, o čem se mi píše dobře. Třeba o tom, co mě baví. Když to může být o čemkoli napsala bych třeba na první dvě stránky něco o mých zájmech. Nevím, co tě baví, ale já osobně bych psala třeba o jezdectví nebo o sbírání známek. :) Pak můžeš napsat třeba o tvém nejoblíbenějším filmu, knížce, o rodině, nějaký zajímavý nebo veselý příběh z tvého života… Takových témat je… :D

Vojtěch

Tak piš o něčem co tě zajímá a o čem by jsi se ráda dozvěděla více. Co třeba o chovu a výcviku psů nebo koní? Nebo o tom jak vznikaly první knížky od kamenných tabulek přes objev papíru až po dnešní elektronické knihy? …

Andělé

Studovala jsem dálkově,tak se mi dobře psalo převážně o sobě a své rodině. Ale i bez dětí se dá psát hodně stránek třeba o sobě..
Já psala odkud pocházím,jak vypadám,jaká jsem povahově,o mých rodičích,taktéž jak vypadají,jejich zájmy,kde pracují,o sou­rozencích atd.
Dále jak vypadám,čím jsem studovala,mé zájmy,o přáte­lích..Popsala jsem jak vypadají děti,jejich stáří,jak jsme s nimi a býv.manželem jezdili v zimě lyžovat,do bazénu,do divadla,v létě k moři,na in line brusle,kole,do přírody,společné zážitky apod.

Klidně si vymýšlejte,popustte uzdu své fantazii,o so­bě,o rodině,do­mácím mazlíčku,jak trávíte čas s kamarádkami,spo­lečné zážitky,kam jezdíte v létě,v zimě atd…
Hodně štěstí:-)

Michal Kole

Třeba o plavání

Petra09

O nejakym zazitku at uz zlim nebo peknym co ti zustal v pameti a nikdy se ti z hlavy nevymaze.

anonym

Pokud se zajímáš trochu o politiku, napsat zkušenosti Tvých rodičů se socialismem a dnešním kapitalismem.Nebo co dělají Tvý rodiče a jaké mají oni koníčky popřípadě nějací Tvý příbuzní a jejich koníčky atd.