Pokročilý

O čem mluvit s kamarákou?

Chci se zeptat o čem mluvit s kamarádkou, mám to totiž tak, oan se mi líbí a vždycky když se mi nějaká holka líbí tak prostě nevím o čem mluvit, nevim prostě proč, ale když jsem s mou nejlepší kamarádkou tak se bavíme úplně normálně, asi proto že tam se o nic nesnažím, ale když jsem s tou kterou mám rád prst mi dojde řeč, Proto se tedy ptám o čem s ní mluvit, když jsme třeba venku a podotýkám že mě bere jako kamaráda :)
Doplňuji:
Ji mam rad samozrejme :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Některé holky mají rádi drby :D
vykládej jí třeba nějaké vtipné historky ze svojeho života co se přihodilo atd...
A nebo si čapni k internetu a nauč se pár vtipů a rozesměj ji xD :)

Další odpovědi:

Stříbrný

Tak se ti líbí, nebo ji máš rád? Kdybych nemluvil s každou, která se mi líbí, asi bych si toho moc nepopovídal, neboť se nestýkám s těma, kdo se mi nelíbí, zkus to takto taky a zvykej si.

Stříbrný

No tak s ní mluv o tom, co jí baví, aspoň si šplhneš, nebo se jí zeptej, co si máš koupit na sebe, to jsou takový blbiny, ale na holky to působí, rády žvatlaj o modě, nebo se jí zeptej na vlasy,co s nima..., hlavně ne o fotbale, to holky nebaví, jedním uchem sem, druhým ven a hned bude o čem mluvit, já ji neznám, nejlepší asi bude, když s ní budeš mluvit jako s tou kamarádkou (ach jo, jak já ti závidím tyhle starosti):-)...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.