martin14

O čem mluvit s kamarákou?

Chci se zeptat o čem mluvit s kamarádkou, mám to totiž tak, oan se mi líbí a vždycky když se mi nějaká holka líbí tak prostě nevím o čem mluvit, nevim prostě proč, ale když jsem s mou nejlepší kamarádkou tak se bavíme úplně normálně, asi proto že tam se o nic nesnažím, ale když jsem s tou kterou mám rád prst mi dojde řeč, Proto se tedy ptám o čem s ní mluvit, když jsme třeba venku a podotýkám že mě bere jako kamaráda :)
Doplňuji:
Ji mam rad samozrejme :D

Nejlepší odpověď
Shizuka

Některé holky mají rádi drby :D
vykládej jí třeba nějaké vtipné historky ze svojeho života co se přihodilo atd…
A nebo si čapni k internetu a nauč se pár vtipů a rozesměj ji xD :)

Další odpovědi
huxa

Tak se ti líbí, nebo ji máš rád? Kdybych nemluvil s každou, která se mi líbí, asi bych si toho moc nepopovídal, neboť se nestýkám s těma, kdo se mi nelíbí, zkus to takto taky a zvykej si.

anonym

No tak s ní mluv o tom, co jí baví, aspoň si šplhneš, nebo se jí zeptej, co si máš koupit na sebe, to jsou takový blbiny, ale na holky to působí, rády žvatlaj o modě, nebo se jí zeptej na vlasy,co s nima…, hlavně ne o fotbale, to holky nebaví, jedním uchem sem, druhým ven a hned bude o čem mluvit, já ji neznám, nejlepší asi bude, když s ní budeš mluvit jako s tou kamarádkou (ach jo, jak já ti závidím tyhle starosti):-)…