Dany1006

O čem mam napsat knihu ve fantasy žánru?

Ahojte chtěl bych začít psát knihu ve fantasy žánru,ale nevím o čem by byla,prosím o nápad.

Nejlepší odpověď
marci1

Musíš nejdřív mít námět, srovnat si v hlavě o čem chceš psát. Spisovatel dobře ví, o čem bude psát. Přece si neřekne : „Teď napíši knihu, ale nevím o čem“. Musíš mít opačný postup, nejdřív téma a pak teprve zkusit psát.

Další odpovědi
annas

Nevíme, co vás zajímá, takže tudíž těžko můžeme poradit. Fantasy knih bylo napsané mnoho, chce to vymyslet něco originálního. Zapojte fantazii, když vás něco napadne, budete mít radost, že se povedlo.

Můžete se inspirovat minulostí, nebo se zaměřit na budoucnost.

Drap

Nmět si musíš vymyslet sám, jak mi máme tušit o čem všem chceš psát ?

anonym

Těžko ti někdo poradí o čem přesně psát – každopádně musí jít o romantiku, ale jestli si vymyslíš vlastní příběh nebo se necháš inspirovat Kyticí (Erben), Manon Lescaut (Prévost) nebo jiným už napsaným příběhem je asi jedno – hlavně ae musíš psát o něčem, co ´dobře znáš´, jinak snadno ztratíš nit a celek bude jen ´splácaninou´.
😉

anonym

Pokud nemáš téma, nepiš. Až budeš mít o čem psát, tak to půjde samo.
Proč si dnes myslí každý školák, že se z něj stane věhlasný spisovatel? A proč tedy v tom případě chodí pro náměty na PORADNU?