Klar ka

O čem mám mluvit na proslov na téma Problém,který se týká i mě?Děkuji

Doplňuji:
Dostala jsem do slohu ml.projev téma Problém,který se týká i mě..a já vůbec nevím o čem mám mluvit?:( Prosím poradte.

Nejlepší odpověď
annas

Nezmýlila jste se ve slohovém útvaru? Proslov je jistým způsobem oficiální, přátelsky srdečný. Např. úvod k nějakému jednání, pracovní akci, na zahájení školní roku, gratulace maurantům, blahopřání k narozeninám.

Všude je všechno v pořádku? Příroda, bydliště, vzdělávání, jídlo, chování mladých, vztah ke starší generaci, zdraví, cestování, atd.

Další odpovědi
bolak

Nerozhodnost.

Hamon

Hovoř o problému, který se týká i tebe. Nemáš zač.