Stanislav

O čem konverzovat na chatu s holkou?

Nejlepší odpověď
verunka483

Záleží na tom, jestli si máte co říct. Líbí se mi jeden kluk, co když mi napsal jsem byla úplně šťastná ale nakonec jsme se stejně neměli o čem bavit, takže to bylo takové jak se máš a co děláš a to bylo tak všechno… Taky jsou kluci se kterýma mám hodně společného, takže si píšem několik hodin a vlastně ani nevíme o čem… Pokud si nemáte moc co říct, bude to jedna z těch divných konverzací o ničem :)

Další odpovědi
hanulka11

pokud sám nevíš o čem ,tak ji raděj nepiš -nemá to cenu

Michal Kole

O tom zda umí plavat a zda je čistotná, aby ji pustily to bazénu 🙂