Michal Kole

O čem jsou písně Sexuální akrobat a Emily od rock-punkové kapely Rybičky 48 ? Nemuším opakovat, že nemám jazykový cit.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Sexuální akrobat:
Kluk má známost, ale zlobí se, že s ním ta holka pěkně zametá . On by s ní rád chodil, ale ona se mu ozve, akorát, když s ním chce jít do postele.

Emily:
Zpěvák je zamilovaný do nejhezčí a nejlepší holky, kterou zná, jenže ta je bohužel na holky, a tak se jí zpěvák snaží zaujmout tím, že se převléká do ženských šatů a doufá, že si ho všimne.

Další odpovědi
hanulka11

stačí jestli umíš číst