JanaViki

O čem je přesněji Shakes & Fidget

Je to jen o tom, že ho dám vydělávat do hospody a pak jednou za čas do Arény, nebo je tam ještě něco, na co jsem nepřišla? :D
Doplňuji:
A když jsme přihlášená do světa 9, můžu přejít (jen se podívatú do světa 1? =)

Odpovědi
Anglie2001

postupně otevíráš různá podzemí a vylepšuješ postavu(lepšími prsteny,opasky,lek­tvary atd.)jinak je v hospodě cedulka WC,k té potřebuješ klíč.
postupně se pronobováváš síní slávy a snažíš se být nejlepší.
Doplňuji:
Oprava:probojováváš

Anonymní789

V hospodě jsou tajné dveře od levelu sto se do nich může vlézt taková cedulka na horu po schodech