janberka

O čem by se vám líbil muzikál?

O čem by se Vám líbil muzikál? Chtěl bych nějaký (amatérský) udělat, ale námět mi nějak uniká.

Odpovědi
Kelt

Co zkusit nějakou klasickou pohádku – Perníková chaloupka, Červená karkulka, Dlouhý , široký a bystrozraký , nebo jiné, případně nějakou divadelní hru převézt do formy muzikálu. Nebo něco podle nějaké dětské knížky. Jednoduchý text, takže by neměl být problém se scénou, hudba a text se přizpůsobí, záleží jaké diváky očekáváte. Dále třeba Tři prasátka, a podl. Mohl bych pokračovat, záleží zda po autorech Andersen, Němcová, Erben, Čapek sáhnete, nebo je to mimo vaše představy a realizace.