Nechápavé

O čem byste udělali referát na téma „Úspora energie“?

Nejlepší odpověď
annas

O čem? Psala bych o tom, kde všude se dá energie ušetřit. Každý má jiný názor, takže zkuste sám uvést, kde by to určitě šlo.

Stačí se rozhlednout kolem sebe a přemýšlet.

Další odpovědi
ReHu

O úspoře energie?

nenene100

Záleží na co se zaměříš, můžeš třeba na RD, tam se můžeš rozepsat o oknech a dveřích jaké jsou druhy, které mají lepší U, také se můžeš rozepsat o fasádě, jsou různé druhy zateplení vaty, EPS, také střechy se zateplují. Dobré je i napsat něco o spotřebičích, led osvětlení, úsporné myčky, pračky, sušičky.

ivzez

Samozřejmě o úsporách energie.
Referát o něčem jiném by asi „neprošel“…