pizlicka

nyni jsou vsude akce na okna,nevite,kde je maji nejlevnějsi?

u švčíka mají cenik,jinak všude pisi,akce 60procent,akce 58procent,ale cenik nikde.jak zjistit,kde jsou nyní nej akce.chci plastova okna trojskla,dekuji 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Nehledej „nej-akce“…
😉
Hledej v blízkém okolí té stavby, jinak za dopravu zaplatíš víc, než na „akci“ ušetříš (o problémech s případným servisem nemluvě)…
A nehledej nejlevnější okna, ale okna kvalitní a od dodavatele s dobrým renomé (včetně montáže) – ´laciný, dvakrát placený´…
___
Jak už jsem ti psal – obešli několik ´místních´ dodavatelů a nech si poslat nabídku, u níž budeš moci posoudit kvalitu oken (certifikáty – ´per huba´ to neplatí), dodací a montážní podmínky a záruky…
A – každá nabídnutá cena je cenou ´k jednání´ – nekejvni na cokoli…
😉

Další odpovědi
pusinka50

Jak píše gecco. Pohledej na netu pár nejbližších výrobců. Obtelefonuj je, nebo můžeš nejdřív poslat meil i se svou adresou a požádej je o zaslání ceníku. Je to zdarma a naprosto nezávazné, výrobci jsou na to zvyklí. Takhle jsem to udělala já a ceníky jsem obdržela poštou ve velmi krátkém termínu. Každý rok na jaře jsou akce na plastová okna, takže se výrobci musí předbíhat v cenách i termínech.:-)