Bronzový

nyni jsou vsude akce na okna,nevite,kde je maji nejlevnějsi?

u švčíka mají cenik,jinak všude pisi,akce 60procent,akce 58procent,ale cenik nikde.jak zjistit,kde jsou nyní nej akce.chci plastova okna trojskla,dekuji :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Nehledej "nej-akce"...
;-)
Hledej v blízkém okolí té stavby, jinak za dopravu zaplatíš víc, než na "akci" ušetříš (o problémech s případným servisem nemluvě)...
A nehledej nejlevnější okna, ale okna kvalitní a od dodavatele s dobrým renomé (včetně montáže) - ´laciný, dvakrát placený´...
___
Jak už jsem ti psal - obešli několik ´místních´ dodavatelů a nech si poslat nabídku, u níž budeš moci posoudit kvalitu oken (certifikáty - ´per huba´ to neplatí), dodací a montážní podmínky a záruky...
A - každá nabídnutá cena je cenou ´k jednání´ - nekejvni na cokoli...
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Jak píše gecco. Pohledej na netu pár nejbližších výrobců. Obtelefonuj je, nebo můžeš nejdřív poslat meil i se svou adresou a požádej je o zaslání ceníku. Je to zdarma a naprosto nezávazné, výrobci jsou na to zvyklí. Takhle jsem to udělala já a ceníky jsem obdržela poštou ve velmi krátkém termínu. Každý rok na jaře jsou akce na plastová okna, takže se výrobci musí předbíhat v cenách i termínech.:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.