Nevědoucí111

Nuuuuuda jak se bavíte vy?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Trávím čas na tomto sluníčkovém serveru,Vyhrávám skladby rockových velikánu,
Občas cestuji Prahou, Trávím čas literaturou, rozjímám u televize, vyučuji se sebeobraného umění,Konzumuji delikatesy,Vychut­návám krásy fotbalu(fifa14),Trá­vím čas s příbuznými,se psem, surfuji po internetu, občas si počtu bulvární kydy. Vymýšlím bonmoty, rád cestuji nejen po čr, sleduji v tv sport,někdy ho i provozuji, rád mám přehled o společnosti atd.

Pokud jsem na některé činnosti zapomněl tak se jim omlouvám.
Doplňuji:
Vacalavoi: Trošku se s tímto výrokem zklidni.

Další odpovědi
Vacalvojil

Co to je nuda? člověk který se se sebou nudí se má jít zabít…
Doplňuji:
Nazdar Bazar: A co s ní když neví co se sebou?

badisko

Haha …:D nenudim se …:D zrovna jsem na poradnach …dotoho se koukam na dokumenty na youtube…psychicky se pripravuji na vecer a zitrejsi rano …:D

anonym

Jelikož mám krámy, tak objímáním mísy, taková jednostranná konverzace.

anonym

Děkuju, skvěle. Ráno jsem byla na borůvkách, pak jsem vejrala do pc, pak jsem okopávala šnitlik, pak žehlila, teď jsem si připravovala na zítra jídlo, skypovala, ještě dojdu se psem, uklidím a lehnu do brlohu a budu hekrovat a u toho koukat na tv. Super sobota …

talka

Co to je Nuuuuuda??? Jsem sice v důchodu, ale divím se, jak se může někdo (i důchodce) nudit. Neumím si představit, že někdo nemá žádného koníčka.