tomáš007

Nutně potřebuji vypsat všechny chemické vlastnosti hořčíku. ( Prosím nemažte to)

Doplňuji:
Já bych to spíš potřeboval vypsat, ale jen základní vlastnosti. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Ella

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ho%C5%99%­C4%8D%C3%ADk

stačilo zadat do vyhledávače a kliknout na druhý odkaz…
Doplňuji:
tak si to přečti a vypiš si je! za mě taky nikdo domácí úkoly nedělal!

Další odpovědi
www

Napiš chemické vlastnosti hořčíku do modré lišty na Odpovědích, nebo do Google, budeš to mít jako na dlani.
V učebnici to ale najdeš také!
Doplňuji:
Jo a nebuď línej číst !! 😁
Teda tebe bych chtěl učit, Tomáši ☹

terry

Já bych toho potřebovala nutně mnoho. A nenajdu to ani na google ani v modré liště.

Kde jsi hledal, že jsi nenašel???