Avatar uživatele
anonym

Nutné k objasnění!

Dobrý den, mohl by mně někdo prosím vysvětlit..
V případě že platba mojí objednávky, nebyla ještě debitovaná, tak je moje objednávka zrušena a nebude proplaceno?

Doplňuji:
Objednávala jsem dnes zboží z jeho e-shopu, odeslala jsem dodavateli i peníze na účet přes internetovou banku – doba splatnosti by nastala až v pondělí 29. října. Objednávku jsem však zrušila po přečtení nějakých recenzí, dodavatel mi napsal..to, co jsem uvedla v dotazu výše. Mám to chápat tedy tak, že peníze mně z účtu nebudou strženy? Děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud bys byla schopná zrušit příkaz k úhradě, tak by platba provedená nebyla. Banka nevidí do toho, co se děje u příjemce peněz se Tvou objednávkou a nemá tedy důvod ani možnost řešit, zda jednou zadaný příkaz k úhradě provede. Jde spíš o to, že peníze z účtu strženy v pondělí budou.
Spoj se potom s dodavatelem zboží a požádej ho o vrácení platby. Převodové operace by se tím měly urychlit. Kdyby nebyl víkend, tak by se dal příkaz k úhradě zrušit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Podle OZ je kupní smlouva zaplacením zboží! Na co ale tak složitě ? Zboží z E schopu můžeš do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Takže ho vrať zpět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek