vivatis2

Nutná pomoc na youtube.com!

Na youtube.com jsem nahrál omilem video které porušuje autorská práva!Nemůžu ho vymazat, protože když kliknu na můj kanál nebo na něco jiného objeví se mi tam taková stránka s otázkami!A já nevim jak na ně mám odpovědět!Prosím porad'te mi!
OTÁZKY
1.Následující položky mohou být chráněny autorským právem:

  1. hudební díla

b)videa
c)fotky
d)všechny výše uvedené
2.Následující položky NEJSOU chráněny autorským právem:
a)videa
b)lidé
c)fotky
d)hudební díla
3.Je-li někdo tvrdí, že jste porušil jejich autorská práva a jste si jistí, že to není váš případ, můžete:
a)znovu nahrát video
b)smazat video
c)soubor proti oznámení
d)stáhnout video
4.Ochrana autorských práv je poskytována pouze velkým filmovým, televizním a nahrávacím společnostem, které za tuto službu platí.
a)ano
b)ne
MOC DĚKUJI ZA VAŠI POMOC!!!!

Odpovědi
lukas.lukas

Podívej se sem, možná ti to pomůže !!!

Zdroj: http://www.you­tube.com/t/co­pyright_notice