Marunka2

Nutit 9měsíční dítě jíst, nebo jej nechat, když jíst odmítá?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Jen ho nechte vyhládnout, uvidíte, jak mu pak bude chutnat!

Další odpovědi
Radak

Já jsem děti do jídla zásadně nenutila, ale nabízela. Když nechtěl, tak jsem to zkusila za hodinu znova. Třeba jsem nabídla něco jiného, co by mu mohlo chutnat. Chce to někdy velkou trpělivost, ale dá se to.

hanny 2

Určitě nenutit,ale nedávat kokina,však ono hlad dostane.

antík

Nooo,jak já si pamatuju,tak v roce už jsem baštil skoro všechno,ale pokud nechce,je třeba jít na to pomalu,a dávat mu nato med,nebo další fígle,nebo říkat at to sní že pak dostane neco dobreho,staci jedna lzicka a je to pokrok :)

jahudka_vlm

nechat jej…