HakitoCZ

Nunčaky – délka řetězu

Hojte,
Bráchanec mě nakazil myšlenkou nunchaku, která se mi moc líbí. On(a já později taky) si koupil tzv. Rychlostní. Ty mají délku cca 25 cm(dřevěný) a povrch je oblý(né osmiúhelníkový).
Řezěz, kterým jsou spojena jednotlivá dřívka byl, po koupi dost dlouhý – 8 oček. Bráchanec říkal, že optimální délka je „Aby se vešel hřbet ruky“ což jsou pro mě čtyři očka. Ale občas se mi stane, že mi řetěz ruku přiškrtí. A já nevím, jestli je to moje chyba, nebo je prostě dlouhý ten řetěz…

Nejlepší odpověď
kablik

já bych doporučil délku tak dlouhou aby se dala obtočit aspon dvakrát kolem krku a pak požádat někoho silného at ti to důkladně utáhne, to bych považoval za zábavné…

Další odpovědi
anonym

běžte do obchodu s nunčaky, tam vám jistě poradí nejlépe