Nudis me , odchazim. ! Rekli jste to nekdy nekomu , nebo nekdo vam ? -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

ne.

jednou se mi stalo (no jo, to byla milenka mladší jako moje dcera), že mi řekla (po tříleté známosti):

  • chci se vdát a mít děti.

a já ji řek:

  • jdi, vdej se a měj děti.

za půl roku měla buben s kamarádem, který byl ode mne starší o 2 roky.

Další odpovědi
hanulka11

NE

panenka

Nikomu jsem to neřekla ani mě to nikdo neřekl.

Ponytail

Ne.

Deli

Ano.
Měla jsem nápadníka, který o mne velmi stál. Byl starší než já a snad dva roky za mnou jezdil z Prahy do Plzně. Po všech stránkách by to bývalo šlo, ale když on byl takový divný morous. Sedl si, mlčel, mračil se, maximálně filozofoval – a to mne jako holku nudilo. Dnes toho nelituju, moje krevní skupina je opravdu něco jiného.
Tenkrát jsem mu řekla něco jako: „Já vím, že mne máš rád, ale já se s tebou nudím. Prosím, nejezdi už za mnou.“ (2 dny pak seděl pod lampou před naším panelákem..... ☹ Za tři roky mi ale přišla poštou fotka miminka s jeho příjmením, tak nakonec tu pravou našel 🙂