iwetax

Nože na blízku- je to dobrý nápad?

Koupila jsem si novou sadu nožů i s magnetem , který se má přidělat nad kuchyňskou linku. Jenže to podle mě není dobrý nápad, protože při hádce jsem kolikrát vytočená do ruda. Tak si je dám radši do šuplíku 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím …pokud jste tak prchlivá zakázala bych jakékoliv ostré předměty doma a jen kulaté příborové nože-
apropo.....Víte proč se dávaj na lištu, aby se v šuplíku netupily

Další odpovědi
led

Ak ste taká prchká, nielen nože, ale aj porcelánový riad zamknite.
PS.
Miesto noža si radšej namočte papier a ten pri rozčúlení trhajte… 🙂

fcoop

Pokud je to tak,jak říkáte,pořiďte si pouta.
Dotyčnou osobu lze umlčet třeba! popelníkem.