autacek

Nový způsob psaní zpráv – GMAIL

Jde tu šílenost ještě nějak zrušit, tak jak to šlo doteď (dočasně přepnout na starý způsob psaní zpráv) ? Vždyť něco tak debilního svět jak tě živ neviděl, kdo a proč to vymyslel ? ☹
S oknem pro psaní zprávy nejde hýbat a aby mi sklouzl zrak doprava dolů do malého čtverečku, to mi jako moc dobrá vychytávka nepřijde. Vím o možnosti okno zvětšit přes celou obrazovku, ale to zase nevidím ostatní zprávy, i výběr z adresátů je horší, atd. To googlu negativní reakce za půl roku nestačily ? Nějaký nápad co s tím ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Krajní řešení, přesto asi dobré – založte si email na Seznamu nebo Outlooku a poštu z Googlu si tam nechte přesměrovat.