vikky

nový zákon

Dobrý den,
slyšela jsem že od června tohoto roku
by měl vyjíd nový zákon,kdy by měly být ptvotrestaný vězni
automaticky propuštěny po polovině odpykaného trestu.
Nevíte o tom někdo něco bližšího?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Určitě tě k otázce přivedla obava, že se bude trestat vězením i prznění češtiny.

Další odpovědi
tom004

No,doufám,že aspoň to,automaticky, není pravda. Je totiž dost rozdíl,jestli je první trest uložen za vraždu,nebo třeba za zaviněnou nehodu s ublížením na zdraví,nebo za krádež ap.

Venka

No to určitě ne, ale za tu češtinu bych uložila alespoň domácí vězení, když už něco píšu, tak si to po sobě přečtu.

Fidel

Apríl! Pěkná blbost…