Pavel1212

Nový vzhled Facebooku

Už máte nový vzhled Facebooku? Já nevím jestli ho mám, ale žádnou změnu jsem nepocítil. Je to výrazná změna? Líbí se vám to?
Doplňuji:
Díky všem za odpovědi. Od včerejšího večera už mám taky nový Facebook. Už nemusíte psát, Pavel.

Nejlepší odpověď
odik

změnu poznáte určitě, ale spouštějí to lidem postupně – tak ještě chvíli počkejte
mně osobně se nelíbí, že si nemůžu nastavit jako „Hlavní stránku“ samostatnou „Aktualizaci statusů“ … skupiny, kamarádství a všelijaký aplikace ostatních lidí (kamarádů) mě opravdu nezajímají a zbytečně mi to tam teď překáží

Další odpovědi
Jahoda

Nový vzhled mám, ale žádná jiná změna tam není. Jen to je trochu přeházené. Nic víc…

anetadela1

Mám ji, ale jak píšete, žádná větší změna to není. Jen se to tam všelijak přeházelo, řekla bych.

panenka

nový vzhled mám ale nepocítila jsem žádnou změnu

bartt13

Novy vzhled mam totez ale nelibi se mi jednu zmenu jsem pocitil ale tu nereknu