nový větráček?

mám notebook a bez podložky se mi přehřeje a vypne do 0.5 hodiny s podložkou za 5 hodin a nesmím hrát žádné hry, jínak je do hodiny vyplej, měl bych si zajet pro nový větráček, nebo na opravu (záruční)
notebook mám starý 1 rok.
Doplňuji:
mám notebook toshiba, ok, zatím zkusím to s tím fénem, potom servis, děkuji za odpovědi a pokud máte další nápady tak pište ;D

Nejlepší odpověď
Hykam

Zcela jistě bych notebook odeslal na záruční opravu.

Další odpovědi
elektrikář

Zkus ať se ti na to podívá servis někdy si větráček nasaje nějaký vklas nebo vlákno ztrácí otáčky a málo chladí.

Valky

Já jsem takhle posílala notes do opravy ke kamarádovi a ten mi poradil trik – pokud doma máte fén, který má funkci, že fouká studený vzduch, notes celý fénem profoukni (není třeba ho rozebírat) … Pokud to nebude lepší (Protože tohle může zapříčinit prach na větráčku), určitě ho pošli do opravny.. :)

doktorphlox

Já mám notebook Acer Aspire již 5 let. Pracuju s ním každý den, často je zapnutý i 15–20 hodin denně. Za těch 5 let jsem neměl jediný problém s tímto notebookem, a to ho často přenáším a převážím. Zajímalo by mě co vy lidi s těma počítačema děláte že je máte stále rozbité.
Jinak podložka pod notebook s integrovanými větráčky je pro dlouhou práci s notebookem výtečná, já jsem si jí ještě modifikoval, a přidal gelové chlazení.

radek.v.

určitě záruka.. ale nejspolehlivější na přehřívání jsou Acery… :)nemáš náhodou?