Avatar uživatele
anonym

nový větráček?

mám notebook a bez podložky se mi přehřeje a vypne do 0.5 hodiny s podložkou za 5 hodin a nesmím hrát žádné hry, jínak je do hodiny vyplej, měl bych si zajet pro nový větráček, nebo na opravu (záruční)
notebook mám starý 1 rok.
Doplňuji:
mám notebook toshiba, ok, zatím zkusím to s tím fénem, potom servis, děkuji za odpovědi a pokud máte další nápady tak pište ;D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4691 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Zcela jistě bych notebook odeslal na záruční opravu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Zkus ať se ti na to podívá servis někdy si větráček nasaje nějaký vklas nebo vlákno ztrácí otáčky a málo chladí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Valky

Já jsem takhle posílala notes do opravy ke kamarádovi a ten mi poradil trik – pokud doma máte fén, který má funkci, že fouká studený vzduch, notes celý fénem profoukni (není třeba ho rozebírat) … Pokud to nebude lepší (Protože tohle může zapříčinit prach na větráčku), určitě ho pošli do opravny.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
doktorphlox

Já mám notebook Acer Aspire již 5 let. Pracuju s ním každý den, často je zapnutý i 15–20 hodin denně. Za těch 5 let jsem neměl jediný problém s tímto notebookem, a to ho často přenáším a převážím. Zajímalo by mě co vy lidi s těma počítačema děláte že je máte stále rozbité.
Jinak podložka pod notebook s integrovanými větráčky je pro dlouhou práci s notebookem výtečná, já jsem si jí ještě modifikoval, a přidal gelové chlazení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radek.v.

určitě záruka.. ale nejspolehlivější na přehřívání jsou Acery… :)nemáš náhodou?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet