Nový USB přijímač

Dobrý den,
mám již pár měsíců bezdrátovou myš trust a za chvíli mi nebude fungovat USB přijímač, dá se nějak nahradit, nebo se musí koupit nový set?
popř. je těžká jeho instalace?
Doplňuji:
NE, v tom to neni, ten USB přijímač je poškozený (nejspíše z častého vydělávání+nek­valitní) a každou chvíli se rozpadne.

Nejlepší odpověď
Hlada

Samotný přijímač se běžně koupit nedá, dá se objednat přes servis nebo obchodní zastoupení. Cena je ale nevýhodná. Nerozumím tomu, že za chvíli nebude fungovat. Nejsou jen vybité baterie v myši nebo špinavý kontakt v USB? Baterie vyzkoušej žárovkovou zkoušečkou nebo voltmetrem při zapnuté myši.

Tak to je špatné. Kupovat draze něco, o čem předem víš, že to je nekvalitní nemá cenu. To bych se spíš pokusil ho opravit. Kontakty vyčistit lihem, plastové díly slepit. Kdyby to nešlo, tak je lepší koupit soupravu novou.
P.S. Drát je drát.